Hoşgeldiniz, visitor! [ Giriş

 

Lara Örnekköy Travesti Numarası

  • Listelenmiş: 27 Mart 2022 07:30
  • Süre sonu: 761 days, 5 hours
Lara Örnekköy Travesti Numarası - Resim 1

Açıklama

Antalya Lara Örnekköy travesti telefonları numaraları, düşünüldüğünde o civarda hem travesti hem escort bayanların bolca olduğunu bilmemiz gerekiyor. Bu arada bu sektörde hizmet veren en güzel ve özel Örnekköy ap travesti ilanları bulmak arzusunda olduğumuzda, bu siteden faydalanmak lazım geliyor.

Sevgilisinin ona aldığı hediyelerin aslında sahte olduğunu ve hiç bir Antalya travesti partnerin dolandırıcı olduğunu anlayan kızcağız ilişkiyi bitirdi. Geçtiğimiz haftalarda hamileliğini açıklayan ardından bebeğini düşürdüğünü söyleyen Lara travesti partner bu olayın ardından parmağındaki yüzüğü çıkarmıştır. Ancak bebeğinin düşürmesi konusu biraz akılları karıştırdı. Dolandırıcı olduğunu öğrendikten hemen sonra bebeğini aldırdığı hakkında da oldukça haber yapılmıştır. Ancak Örnekköy otele gelen travesti için bu haberleri yalanlayarak, gerçekten siz iyice saçmaladınız. Ben bir cana asla kıyamam. Allah’ın takdiri benim yapabileceğim bir şey olsaydı emin olun yapardım, diyerek tepkisini göstermiştir.

Bırakın bu işleri, daha sonra sosyal medya hesabından Örnekköy yeni travestilerin numaraları ile olan tüm fotoğrafları sildi. Ayrılık konusunda ayrıntılar ortaya çıkmıştır. Sevgilisiyle ilgili olan gerçeği öğrenen Subaşı, ilişkiyi derhal bitirdi.

  

82 Toplam Görüntülenme, 1 Gün

  

Liste Kimliği: 75623eee7ada86f

Sorunu Bildir

Talebinizi işleme koyuyor, lütfen bekleyin.....

Cevap Bırakın

Share Ad

Popular Ads Overall

Sold Ads